Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Category
vi: Mục phân loại

en: categories
vi: thể loại

en: category
vi: phân loại

en: Fields
vi: Các trường

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
