Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
