Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Categories
ro: Categorii

en: Weight
ro: Greutate

en: Category
ro: Categorie

en: category
ro: categorie

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Machine Name
ro: Nume mașină
