Profiler Builder (7.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Variables
eo: Variabloj

en: Dependencies
eo: Dependecoj
