Profiler Builder (7.x-1.0-beta4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
es: Sólo puede contener letras en minúscula, números y guiónes bajos. <strong>Trate de evitar conflictos con nombres de proyectos Drupal existentes.</strong>

en: Dependencies
es: Dependencias

en: Do not begin name with numbers.
es: El nombre no puede comenzar con números.
