Profiler Builder (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
