Profiler Builder (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: Variables
fa: متغیرها

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
