Profiler Builder (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Variables
ro: Variabile

en: Dependencies
ro: Dependențe
