Profiler Builder (7.x-1.0-beta5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Dependencies
be: Залежнасці
