Profiler Builder (7.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Variables
da: Variable

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: Do not begin name with numbers.
da: Undgå at indlede navn med tal.
