Profiler Builder (7.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Variables
et: Muutujad

en: Dependencies
et: Sõltuvused
