Profiler Builder (7.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Dependencies
gl: Dependencias
