Profiler Builder (7.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Dependencies
ne: आश्रित
