Profiler Builder (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས
