Profiler Builder (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Variables
hr: Varijable
