Profiler Builder (7.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: Dependencies
hi: निर्भरता
