Profiler Builder (7.x-1.0-rc3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
