Profiler Builder (7.x-1.0-rc4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Variables
cs: Proměnné

en: Dependencies
cs: Závislosti
