Profiler Builder (7.x-1.0-rc4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Variables
fi: Muuttujat

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
fi: Voi sisältää vain pieniä kirjaimia, numeroita ja alaviivoja. <strong>Pyri välttämään nimiä jotka ovat olemassaolevien Drupal projektien käytössä.</strong>

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Do not begin name with numbers.
fi: Älä aloita nimeä numeroilla.
