Profiler Builder (7.x-1.0-rc4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
