Profiler Builder (7.x-1.0-rc4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Variables
oc: Variablas

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
oc: Aqueste nom deu pas conténer que des letras minusculas, des chiffres e des tirets-bas (_). <strong>Essayer d'éviter les conflictes amb des noms de moduls Drupal existents.</strong>
