Profiler Builder (7.x-1.0-rc4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Variables
uk: Змінні

en: Exclusive
uk: Виняткове

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
uk: Має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення. <strong>Намагайтесь уникати конфлікту імен із вже наявними проектами Drupal.</strong>

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Do not begin name with numbers.
uk: Не починайте назву з цифр.
