Profiler Builder (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Dependencies
ca: Dependències
