Profiler Builder (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Variables
kn: ಚರಮೌಲ್ಯ
