Profiler Builder (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Variables
lv: Mainīgie
