Profiler Builder (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Variables
pl: Zmienne

en: Exclusive
pl: Ekskluzywnie

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
pl: Może zawierać tylko małe litery, liczby i podkreślenia. <strong>Proszę unikać konfliktów nazw z innymi istniejącymi w systemie projektami.</strong>

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Do not begin name with numbers.
pl: Nie rozpoczynaj nazwy od cyfr.
