Profiler Builder (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Variables
ta: மாறிகள்

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
