Profiler Builder (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Variables
vi: Các biến

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
vi: Chỉ được phép chứa các chữ thường, chữ số hay dấu gạch dưới. <strong>Tên này không nên trùng với tên các module hay giao diện hiện có.</strong>

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc

en: CKEditor
vi: Trình biên tập CKEditor
