Profiler Builder (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
