Profiler Builder (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Variables
hu: Változók

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
hu: Az angol ABC kisbetűit, számokat és aláhúzásokat tartalmazhat. <strong>A már létező Drupal összetevőkkel való ütközésre figyelni kell.</strong>

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Do not begin name with numbers.
hu: Név nem kezdődhet számmal.
