Profiler Builder (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: Variables
pt: Variáveis

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
pt: Apenas pode conter letras minúsculas, dígitos e underscores. <strong>Tente evitar conflitos com nomes de projectos Drupal já existentes.</strong>

en: Dependencies
pt: Dependências
