Profiler Builder (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Variables
sv: Variabler

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
sv: Får bara innehålla små bokstäver a-z, siffror och understreck. <strong>Undvik namnkonflikter med befintliga Drupalprojekt.</strong>

en: Dependencies
sv: Beroenden
