Profiler Builder (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Development
ar: التطوير

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Variables
ar: المتغيرات

en: Dependencies
ar: المتطلبات
