Profiler Builder (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Extras
el: Πρόσθετα

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις
