Profiler Builder (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Development
gu: વિકાસ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Dependencies
gu: આધારિત
