Profiler Builder (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Development
he: פיתוח

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Extras
he: תוספות

en: Variables
he: משתנים

en: Dependencies
he: תלויות
