Profiler Builder (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Development
id: Pengembangan

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: Variables
id: Variabel

en: Extra settings
id: Pengaturan tambahan

en: Dependencies
id: Dependensi
