Profiler Builder (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Development
ja: 開発

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Variables
ja: 変数

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
ja: アルファベット小文字、数字、アンダースコアのみ含みます。<strong>既存のDrupalプロジェクトの名前と衝突しないようにしてください。</strong>

en: Dependencies
ja: 依存関係

en: Do not begin name with numbers.
ja: 名前は数字から始めないでください。
