Profiler Builder (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი
