Profiler Builder (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو
