Profiler Builder (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
