Profiler Builder (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Extras
nl: Extra's

en: Variables
nl: Variabelen

en: Extra settings
nl: Extra instellingen

en: Exclusive
nl: Exclusief

en: Extra options
nl: Extra opties

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Do not begin name with numbers.
nl: Niet met cijfers beginnen.

en: Turn this site into a profiler distribution fast!
nl: Maak van deze site in een handomdraai een installatieprofiel of een distributie.
