Profiler Builder (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Development
nn: Utvikling

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn
