Profiler Builder (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
