Profiler Builder (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Development
sk: Vývoj

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Variables
sk: Premenné

en: Dependencies
sk: Závislosti
