Profiler Builder (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Development
sl: Razvoj

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime
