Profiler Builder (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Development
tr: Geliştirme

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Variables
tr: Değişkenler

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar
