Profiler Builder (7.x-1.0-beta6) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Development
az: Develop

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
