Profiling (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Value
af: Waarde

en: Date
af: Datum

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: Path
af: Pad

en: User
af: Gebruiker

en: Hits
af: Treffings
