Profiling (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
ar: استرجع الإعدادات المبدئية

en: Value
ar: القيمة

en: Date
ar: التاريخ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: احفظ

en: Default
ar: مبدئي

en: Time
ar: الوقت

en: Views
ar: العرض

en: Path
ar: المسار

en: User
ar: المستخدم

en: Hits
ar: الطلبات
